3.4 C
Brno
Pátek, 7 dubna, 2023

Aby se vám dobře pracovalo, chce to kvalitní počítačový stůl

Zařizujete si nový domov a jeho součástí bude i malá pracovna? Anebo jste se rozhodli, že starý pracovní stůl, který má dvacet let vyměníte za nový a funkčnější? Ať je to jakkoli, je dobré si předem rozmyslet několik podstatných skutečností, jež se počítačových stolů týkají.

Jaký počítač budete používat?

Počítačový stůl vybírejte určitě s ohledem na váš typ počítače. Jestliže máte přenosný počítač, budete pro něj potřebovat jen místo na pracovní desce stolu. Pokud ale máte stolní počítač, je potřeba mít místo na mechaniku.

Ruku v ruce s tímto faktem jde i skutečnost, zda chcete mít u stolu vysunovací poličku na klávesnici, nebo se bez ní zcela obejdete. Je velmi praktická, protože tak budete mít místo na dokumenty, sešity, knížky či něco jiné, co budete chtít mít hned u sebe. 

Kde bude vaše malá tiskárna? I ta by měla být někde v kanceláři nebo u stolu. Dnes se prodávají kancelářské stoly s regálem, do nichž se vejdou dokumenty, šanony, knížky i menší technické zázemí. Záleží na rozměrech polic regálu.

Vzhled stolů

V dnešní době jsou velmi oblíbené stoly bílé, stejně jako jiné typy nábytku. Bílá prostor nezatíží, dělá místnost opticky větší, lze ji výborně kombinovat s dalším vybavením interiéru. I kombinace přírodních barev a bílé je dnes velmi oblíbená. 

Domů si většinou lidé nepořizují stolek s možností uzamknutí šuplíků nebo skříněk, ale pokud byste jej potřebovali, dá se lehce sehnat. 

Populární je i dřevěný dekor. Např. stoly dub sonoma si získaly spoustu zákazníků díky kvalitnímu zpracování, ale i světlému zbarvení dřevěného dekoru či nábytkem, jež kombinuje dekor dřeva s bílou barvou. Korpus skříněk i pracovní deska mohou být hnědé a dvířka a čela šuplíků bílé. 

Velmi praktický a hezký zároveň je i rohový počítačový stůl TED dub sonoma. Hodí se do pracovny i do dětského pokoje a na potřebu místa je značně úsporný.

Na výběr nového počítačového stolu si udělejte čas. Přece jen nejde pouze o to, aby se vám líbil, ale aby vám především vyhovovala délka pracovní desky a počet šuplíků či skříněk. A neopomeňte ani vysunovací poličku na klávesnici a dostatek místa u nohou, jestli budete mít pod stolem mechaniku počítače. 

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality