6.3 C
Brno
Sobota, 8 dubna, 2023

Odolná vinylová podlaha FatraClick do každého interiéru

Pokud hledáte podlahovou krytinu, která nabízí širokou paletu dekorů, jednoduše se klade a udržuje, splňuje všechny požadavky na zdravotní nezávadnost výrobku a ještě navíc je navržena s respektem k životnímu prostředí, pak je plovoucí vinylová podlahovina FatraClick od českého výrobce Fatra, as, jasnou volbou pro váš domov.

Konstrukce podlahové krytiny FatraClick se skládá z několika vrstev. Povrch je vybaven PUR lakem, který usnadňuje údržbu, zvyšuje odolnost proti skvrnám a běžně používaným chemikáliím. PUR lak je ošetřen metodou SILVER block, která poskytuje ochranu proti nežádoucímu účinku mikroorganismů. Aktivní látka na bázi sloučenin stříbra zajišťuje antibakteriální odolnost laku. Tato podlaha tak poskytuje vysoké hygienické standardy a snadnou údržbu. Bezftalátového technologie výroby zaručuje, že je zdravotně nezávadná a zároveň splňuje všechny normy Evropské unie.

Kuchyň s jídelnou
FatraClick – Dub classic. Zdroj: Fatra

Tato plovoucí podlaha nabízí ideální řešení pro snadné a rychlé pokládání díky patentovanému „UNICLIC“ systému. Jednotlivé lamely se do sebe pouze zacvaknou a hotovo. Vynikající zvukovou a tepelnou izolaci zajišťuje přírodní korková spodní vrstva a HDF nosič. FatraClick se tak řadí mezi tzv. tiché podlahy.

Bílá kuchyň s velkou jídelnou
FatraClick – Dub sněžný. Zdroj: Fatra

Vybrat si můžete z 20 dekorů, kterým dodává výjimečnost autentická kresba dřeva nebo břidlice, a to nejen na pohled, ale i na dotek. Rozměr dlaždic dřevěných vzorů je 1 235 × 230 mm, při kamenném vzoru je to 915 × 305 mm.

Podlaha FatraClick je dostupná v podlahových studiích po celém Slovensku.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality