4.9 C
Brno
Pátek, 7 dubna, 2023

Poznejte harmonii dlažeb

Podzimní období má své jedinečné kouzlo a do zahrady přináší příjemnou atmosféru. Příroda utichá a zbarvuje se do odvážné palety barev, sluneční paprsky zapadajícího Slunce vytvářejí krásnou hru stínů. Pokud chcete využít tento čas na zvelebení své zahrady nebo máte v plánu dokončit novou terasu pro příjemné chvíle s rodinou, i letos vám přinášíme speciální podzimní nabídku produktů, jejíž součástí je i několik novinek. Vyberte si to nejkrásnější pro váš dům i zahradu, terasu, příjezdovou cestu, oplocení či zahradní chodníky.

Společnost Semmelrock Stein + Design Dlažby s. r. o. jako výrobce a prodejce betonových výrobků s více než 60-letou tradicí připravila v termínu od 16. 9. 2021 do 30. 11. 2021 speciální podzimní nabídku „Poznejte harmonii dlažeb“. Výhodnější si tak můžete koupit dlažbu, desky, plotové a zdí systémy a další doplňky.

Leták speciální jarní nabídky

Podzimní nabídka platí u všech smluvních prodejců firmy Semmelrock stein + design na Slovensku v termínu od 16. 9. 2021 do 30. 11. 2021. Uvedené doporučené ceny v letáku podzimní nabídky jsou v EUR s DPH.

Představujeme novinky z podzimní nabídky 2021

Plato kombi (skořicová melírovaná, grafitová melírovaná)

Elegantní dlažba PLATO kombi s hladkým povrchem může být ušlechtilým doplňkem vašich řešení v klasickém i romantickém stylu. Různé formáty dostupné v rámci kombinované formy umožňují flexibilní využití a vytváření jednoduchých prostorových návrhů, které se budou lišit elegantním minimalismem, typickým pro moderní harmonické a geometrické uspořádání zahradní architektury.

Semmelrock_plato_kombi_skoricova_melirovana
Zdroj: semmelrock STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Castello rustico kombi (lávově-šedá, grafitová)

Šarmantní dlažební kámen s texturou napodobující starožitné povrchy, díky čemuž vytváří majestátní dojem a podmanivý styl připomínající staré časy. Nepravidelně otĺkané hrany a jemné nerovnosti citlivě podtrhují rafinovaný šik a kouzlo této kombinované formy dlažby. Malým formátem a zajímavým tvarem je ideálním řešením pro všechny prostory domu – chodníčky, terasy, romantické uličky v zahradě i příjezdové cesty ke garáži.

Semmelrock_castello_rustico_kombi_lavovo_siva_melirovana_2
Zdroj: semmelrock STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Castello rustico kombi je speciálně balené do praktických nevratných vaků – tzv. big-bagů, které obsahují dva formáty dlažby a její další fragmenty. Ty je možné použít při dokončovacích pracích na okraji plochy a napomáhají tak k rychlejšímu zrealizování projektu.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality